زبان کارشناسی ارشد پزشکی

مهم ترین فعالیت های امروز:

عنوان تاریخ و زمان شروع تاریخ و زمان اتمام لینک ورود
330,000 تومان
مدت دوره 180 دقیقه
تعداد روز 1روز
تعداد جلسات 6 جلسه
مدرس دوره رضا رضازاده
 
330,000 تومان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

توضیحات دوره
اهمیت زبان انگلیسی در آزمون‌های کارشناسی وزارت بهداشت، نیازی به تاکید ندارد. مهمترین درس با بیشترین امتیاز در معدل کلی آزمون ارشد، زبان انگلیسی است. در این زمینه، با توجه به درخواست بسیاری از داوطلبان رشته‌های مختلف کارشناسی ارشد علوم پزشکی، استاد رضازاده در شروع دوره در روز پنجم تیر، یک آزمون جامع با رعایت استانداردهای آزمون بهداشت برگزار خواهد کرد. استاد در همایش آنلاین، به صورت زنده به آنالیز و تحلیل تک‌تک سوالات خواهد پرداخت و علاوه بر آن، تکنیک‌های تست زدن در درس زبان را نیز آموزش خواهد داد. فرصت طرح سوال برای داوطلبان نیز وجود خواهد داشت.
آزمون دوم در روز پنجم مرداد برگزار می شود و تمام موارد آزمون اول در این آزمون نیز اعمال خواهد شد. داوطلبان با این شیوه از نقاط ضعف خود آگاهی پیدا کرده و با الگوبرداری از تکنیک تست‌زنی استاد رضازاده، اقدام به رفع نواقص خود می‌کنند.
یادتان نرود که درس زبان کلید اصلی قبولی شما در آزمون ارشد است
جلسات دوره ‌
تیزر
2 دقیقه
ویدیوی همایش بخش اول
88 دقیقه
ویدیوی همایش بخش دوم
60 دقیقه
همایش زبان کارشناسی ارشد پزشکی سه شنبه 7مرداد 14 تا 16
120 دقیقه
pdf همایش زبان کارشناسی ارشد پزشکی
0 دقیقه
همایش زبان کارشناسی ارشد پزشکی دوشنبه 9 تیر 11:15 الی 13:15
0 دقیقه
اساتید دوره‌

رضا رضازاده

مشاور و مدرس آزمونهای زبان ارشد و دکتری، تافل - مدیر آموزش دوره های ارشد علوم پزشکی  نظام پرستاری تهران و نظام پرستاری کرج - اولین مولف زبان پزشکی در کشور  - نویسنده چندین کتاب موفق درزمینه - گرامر زبان عمومی  - کتاب جامع زبان پزشکی
کتاب تافل دکتری
نظرات